4 633 nemovitostí v nabídce

Uložení nemovitosti do oblíbených

Pro přidání nemovitosti do oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat

foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
foto 5
foto 6
foto 7
foto 8
foto 9
foto 10
foto 11
foto 12
foto 13
foto 14
foto 15
foto 16
foto 17
foto 18
foto 19
foto 20
foto 21
foto 22
foto 23
foto 24
foto 25
Rodinné domy
3.650.000 Kč

Děčín - Benešov nad Ploučnicí, Heřmanovská 361

ID nemovitosti:297125
Zastavěná plocha: 130 m2
Užitná plocha:229 m2
Poslední úprava:15. ledna 2021
Energetická náročnost budovyG - mimořádně nehospodárná (?)

Cena

3.650.000 Kč

Popis

Nabízíme příležitost pořízení vlastního RD se zahradou a pozemky jižní orientace, o celkové rozloze 1.205m². Budova přístupna z obecní komunikace s možností vjezdu a parkování na vlastním pozemku, přivedeny kompletní IS včetně kanalizace, plyn nepřipojen/nevyužit. Nabízí dvě obytná patra, jedno podzemní, prostor půdy a také patrovou přístavbou, do které se dá vstoupit jak ze zahrady, tak z domu chodbou na II.podlaží a tím umožňuje velmi různorodé kombinace využití, od obytných prostor, přes úložné, nebo domácí dílnu, výrobu, chov a podobně. V současnosti je k bydlení užíváno pouze přízemní podlaží, patro minimálně a půda je nevyužita. V podzemním podlaží umístěn zdroj tepla: Benekov B20 (r.výroby 2018, palivo hnědé uhlí nebo dřevní pelety s výkonem 19kW), bojler na teplou vodu, technické zázemí a úložné prostory pro skladování paliva. Budova zděná o síle 45cm, sedlová střecha s arkýřem, možnost dvougeneračního bydlení. V přízemí rozhlehlá koupelna s WC, umývadlem, prostorná kuchyně, obývací pokoj se vstupem pod zastřešené sezení a do zahrady, zádveří, komora, chodba, schodiště do patra, rozvody elektro a topení jsou v mědi. V patře koupelna s rohovou vanou a WC, pokoje obchozí dokola, kuchyně před realizací, elektro v mědi do patra přivedeno, dosud nerozvedeno. Benešov nad Ploučnicí je město s necelými čtyřmi tisíci obyvatel s plnou občanskou vybaveností, historické jádro města je památkovou zónou, dobrá dostupnost směr Ústí nad Labem do Děčína, směr Česká Lípa do Žandova - MHD, autem, vlakem. Nabídka vhodná pro větší rodinu, dvougenerační bydlení a lidem, kteří si chtějí nemovitost "dotáhnout k obrazu svému". Energetický štítek v procesu zpracování, kompletní dokumentace včetně plánů bude předána novému vlastníkovi. Pro bližší informace kontaktujte v případě zájmu makléře nabídky.

Nemovitost nabízí

Kamil Hotovec
codeOpiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

TOPlist TOPlist