4 633 nemovitostí v nabídce

Uložení nemovitosti do oblíbených

Pro přidání nemovitosti do oblíbených je nutné se přihlásit nebo registrovat

RD s prodejnou a pozemkem, Bechlín-Předonín, 01.jp
RD s prodejnou a pozemkem, Bechlín-Předonín, 03.jp
RD s prodejnou a pozemkem, Bechlín-Předonín, 04.jp
RD s prodejnou a pozemkem, Bechlín-Předonín, 02.jp
RD s prodejnou a pozemkem, Bechlín-Předonín, 05.jp
Rodinné domy, 1822 m2
1.980.000 Kč
1/5

Litoměřice - Bechlín - Předonín

ID nemovitosti:1
Celková plocha:1.822 m2
Užitná plocha:220 m2
Místností: 6
Poslední úprava:5. listopadu 2020
Energetická náročnost budovyG - mimořádně nehospodárná (?)

Cena

1.980.000 Kč
Poznámka k ceně: Tržní odhad:2.970.000 Kč

Popis

Jedná se o rodinný dům s příslušenstvím, stojícím na pozemku - zahrada o výměře 1 105m2. Dům je postaven na pozemku rovinatého charakteru. Přístup k domu je jednak z místní zpevněné komunikace, tak i ze dvora samostatným vjezdem. Přízemí rodinného domu je převážně využíváno jako prodejna smíšeného zboží. Patro domu je upraveno pro trvalé či dočasné bydlení. Dům je napojen na veřejné energetické sítě v celém rozsahu. Dům byl postaven odhadem cca před 80 lety. Stavebně technický stav budovy je úměrný stáří. Rodinný dům je zděný, nepodsklepený. Přízemí domu se skládá ze zádveří, chodby a prodejny smíšeného zboží spolu s vlastním sociálně provozně technickým zázemím. Patro domu je předpokládaného rozsahu 3+1 včetně sociálního zařízení a úložných prostor. Dům vykazuje nutnost stavebních úprav menšího rozsahu. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § 336 , § 267 o.s.ř.,dle § 69 a § 52 exekučního řádu a souvisejících ustanovení. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

linka S-drazby.cz
codeOpiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

TOPlist TOPlist